O nas
15531
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15531,bridge-core-2.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default
 

O nas

Grupa KOBE, w skład której wchodzą firmy: P.P.U.H.PIP Herman Piotrowski, P.H.KOBE Sp. z o.o. oraz DAP Sp. z o.o. od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku palet drewnianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy najwyższą jakość usług, potwierdzoną certyfikatem ISO 9001/2015.

 

Szeroki asortyment w połączeniu z rzetelnością w realizacji dostaw sprawia, że nasi klienci zaopatrywani są w sposób kompleksowy. Z jednakową troską dbamy zarówno o klientów korporacyjnych, jak i o niewielkie, rodzinne firmy.

 

Jako licencjonowany producent palet UIC/EUR (nr licencji PL-012), posiadający również certyfikat uprawniający nas do naprawy palet EUR( nr licencji PL-012R) podlegamy dodatkowo stałemu nadzorowi ze strony SGS Polska, który odpowiada za nadzór nad produkcją palet EUR na terenie naszego kraju.

Poznaj naszą ofertę